intro-img

Detail pozice

Tel. konzultant - odchozí hovory - volná pracovní doba!

Pro našeho významného klienta, nadnárodní stabilní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Tel. operátor - vhodné např. pro maminky, co potřebují vyzvedávat děti ve školce

Požadavky
· Dobrá znalost práce na PC
· Plynulá čeština/slovenština
· Chuť učit se nové věci
· Cílevědomý přístup k práci
· Dlouhodobá spolupráce

Nabídka
• Hlavní pracovní poměr - 8:00 - 19:00 - začátek směny si můžete určit po domluvě s vedoucím – bez víkendů a svátků
• Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje
• Zajímavé finanční ohodnocení, nástup 17 000 Kč (fixní mzda) + variabilní složka dle plnění plánu (průměrně cca 10 000 Kč)
• Zázemí stabilní společnosti
• Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, školení, sportovní a kulturní akce
• Míso pracoviště Brno - Královo pole, nástup dohodou

Pracovní náplň
· Telefonický kontakt se stávajícími, případně bývalými klienty pojišťovny (pouze odchozí
hovory směrem ke stávajícím/bývalým klientům)
· Poskytování informací o nabízených produktech
· Prodej produktů a uzavírání smluv po telefonu
· Podpora aktuálních kampaní, představení nových produktů
· Zpracování podkladů od klientů na PC, práce s interními systémy

Informace o pozici

Místo pracoviště

242, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

17000-27000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

JOBSTART s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Lucie Císařová
Vodičkova 736/17
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Telefon: 727 875 744