intro-img

Detail pozice

Development manager 80 000,-

Máte několikaletou praxi v oblasti pronájmů obchodních jednotek? Jste člověk plný nápadů a zároveň schopný je realizovat? Máte zkušenosti s vedením týmu? Pak by Vás mohla a měla zajímat tato pozice - Development managera, která je zajímavá v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Vhodný kandidát na dané pozici bude aktivně rozvíjet obchodní aktivity v areálu, ve kterém se nacházejí prodejní jednotky, povede jednání se svěřenými klíčovými nájemci obchodů a restaurací a současně vede tým pronájmů obchodů.

Náplň práce:

Navrhuje změny v oblasti obchodů a restaurací a je zodpovědný za plánované výnosy
Vyhledává a realizuje nové možnosti a příležitosti k navýšení výnosů
Koordinuje a je zodpovědný za veškerá jednání se svěřenými klíčovými zákazníky
Vyjednává a připravuje smluvní dokumenty (ve spolupráci s právním a ekonomickým oddělením)
Provádí pravidelnou kontrolu plnění smluvních vztahů ve svěřené oblasti
Připravuje pravidelný reporting ve svěřené oblasti
Podílí se na marketingových aktivitách ve svěřené oblasti
Vede tým pronájmů obchodů

Požadavky:

Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
Proaktivní a energickou osobnost se zaměřením na cíl
Zkušenost s vedením menšího týmu podmínkou
Zkušenost s dojednáváním a uzavíráním nájemních smluv
Zkušenost v řízení nákupního centra (Retail a F&B) velkou výhodou
Schopnost rozvíjet a udržovat portfolio svěřených klíčových zákazníků
Velmi dobré analytické schopnosti, pokročilá znalost Excel podmínkou
Velmi dobrou znalost anglického jazyka podmínkou

Klient nabízí:

Možnost podílet se na developmentu prodejních ploch a celého areálu a ovlivnit způsob nakupování
Zajímavou práci v atraktivním prostředí mezinárodního prostředí
Zázemí velké společnosti s možností dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu
Pružná pracovní doba
Nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, Benefitní systém cafeteria ve výši 18.000,- Kč ročně, výhodné stravování a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

70000-80000 Kč/měsíc

Benefity

Dovolená 5 týdnů, kafetérie, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

JOBSTART s.r.o.

Kontakt

Vodičkova 17
110 00  Praha
Česká republika
Telefon: 605 588 885