intro-img

Detail pozice

Kvalifikovaný operátor - až 40 000 Kč

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Kvalifikovaný operátor

Požadavky
Muž – fyzicky zdatný
Ukončené SOU/SŠ vzdělání – obor strojírenství výhodou
Ochota pracovat ve směnném systému
Odolnost proti stresu, trpělivost, pečlivost, komunikativnost

Nabídka
HPP s nepřetržitou pracovní dobou – 8 hodinové směny
Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje
Zajímavé finanční ohodnocení až 40 000Kč (příplatky za směnnost, prostředí,..)
Zázemí stabilní společnosti
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 13. plat, nápoje na pracovišti zdarma, závodní stravování, společenské akce (fotbalové zápasy, ples,..), příspěvek na dětské tábory a další
Místo pracoviště Pardubice, nástup dohodou, možný IHNED

Pracovní náplň
Práce na obrobně, slévárně a kvalitě
Podpora plynulého chodu výroby – odstraňování závad a minimalizace prostojů

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

JOBSTART s.r.o.

Kontakt

Lucie Císařová
Vodičkova 736/17
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Telefon: 727 875 744