intro-img

Detail pozice

Technická podpora – plný, nebo zkrácený úvazek

Pro našeho významného klienta z oblasti strojírenství hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:
- opravy samozamykacích zámků (komplexní kontrola funkčnosti)
- servisní výjezdy 1x týdně (pouze Praha)
- technickou podporu pro interní i externí zákazníky
- přípravu podkladů pro inventuru
- přípravu podkladů pro fakturaci mimozáručních oprav zámků
- kooperaci při řešení případných systémových reklamací
- řízení evidence zápůjčních zámků

Požadujeme:
- hledáme kolegu, který bude technicky zaměřený - kutila, který se "najde" v opravárenských pracích zámků
- jedná se o čistou práci v kanceláři
- znalost v oboru zámečnictví je výhodou, ale není nezbytně nutná

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- osobní ohodnocení
- roční bonus
- stravenky
- pitný režim na pracovišti
- možnost práce na zkrácený pracovní úvazek (vhodné pro studenty či aktivní důchodce)

V případě zájmu zašlete Váš životopis, těšíme se na spolupráci! Pokud se Vám neozveme do dvou týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči.

Informace o pozici

Místo pracoviště

1057, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

23000-28000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

JOBSTART s.r.o.

Kontakt

Lucie Císařová
Vodičkova 736/17
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Telefon: 727 875 744