intro-img

Detail pozice

Hlavní účetní

Pro našeho významného klienta z Pardubic, nadnárodní stabilní společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:
- Řízení týmu finanční účtárny a jeho činností
- Tvorba metodiky účetních činností
- Příprava roční účetní závěrky, spolupráce na auditu společnosti
- Provádění kontrolní činnosti v souvislosti s veškerými účetními operacemi
- Zpracování daňových a statistických výkazů a hlášení
- Spolupráce a komunikace s externími institucemi (finanční úřad, auditoři, daňoví poradci)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe na řídící pozici ve finanční účtárně (zkušenosti s vedením kolektivu)
- Pokročilá znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
- Znalost závěrkových účetních prací
- Znalost SAP velkou výhodou
- Komunikativní znalost angličtiny (slovem i písmem)
- Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word)
- Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
- Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:
- Zajímavou pracovní příležitost ve stabilní společnosti
- Adekvátní finanční ohodnocení
- Dotované stravné
- Po odpracovaném roce získáte 5 dní zasloužené dovolené navíc
- Výhodné telefonní tarify
- Založení životního pojištění s pravidelným měsíčním příspěvkem
- Příspěvek na dopravu
- Sezónní bonusy
- Místo pracoviště Pardubice

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na cisarova@jobstart.cz, 727875744
Těším se na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

40000-60000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

JOBSTART s.r.o.

Kontakt

Lucie Císařová
Vodičkova 736/17
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Telefon: 727 875 744