Detail pozice

Mzdová účetní

Pro našeho významného klienta z Pardubic, nadnárodní stabilní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:
• vše, co se týče přípravy mzdových podkladů, zpracování mezd
• agenda týkající se daně z příjmů fyzických osob
• komunikace s ČSSZ, zdravotními pojišťovnami nebo finančním úřadem
• příprava podkladů pro reporty managementu
• správa datové schránky
• spolupráce s HR oddělením ohledně dokumentace ke vzniku a ukončen pracovního poměru
• zpracování potvrzení o příjmech, agendy exekucí a insolvencí zaměstnanců
• správa osobních karet zaměstnanců, personálních dokumentů
• udržování personálních předpisů vztahujících se ke spravované oblasti v souladu s platnými zákony a potřebami společnosti
• interní školení a HR poradenství pro zaměstnance.

Očekáváme:
• Středoškolské vzdělání ekonomického nebo humanitního zaměření
• 3 roky praxe v oboru
• Znalost zákoníku práce a mzdových i účetních předpisů
• Řidičský průkaz sk. B
• Základní AJ, MS Office
• Přesnost, iniciativu, organizovanost, metodičnost, komunikativní osobnost

Nabízíme:
• Nabízíme zaškolení zkušeným nadřízeným
• Nebudete se u nás nudit - čeká vás široká agenda činností pro každý den
• Můžete získat mnoho nových znalostí a dovedností
• U nás se setkáte s korporátem, který má lidský rozměr a fungují tu přátelské a korektní vztahy
• Nástup dohodou, místo pracoviště Pardubice

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na cisarova@jobstart.cz, 727875744.

Těším se na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25000-35000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

JOBSTART s.r.o.

Kontakt

Tereza Tůmová
Telefon: 602 234 660