Detail pozice

Marketingový specialista s AJ – spotřební elektronika

Marketingový specialista – spotřební elektronika (komunikace v AJ)

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky hledáme vhodného kandidáta na pozici MARKETINGOVÝ SPECIALISTA.

Náplň práce
• Správa marketingového oddělení spotřební elektroniky
• Tvorba a úprava textů, letáků, billboardů, inzercí
• Spolupráce s prodejním a nákupním týmem
• Práce se sociálními sítěmi a webem společnosti
• Spolupracovat na přípravě eventů

Požadujeme
• Vzdělání v oblasti marketingu výhodou
• Praktické zkušenosti v oblasti marketingu podmínkou
• Smysl pro tvorbu textů, letáků, propagačních materiálů
• AJ na komunikativní úrovni
• Znalost MS Office (Excel, kontingenční tabulky)
• Znalost grafických programů výhodou (drobné úpravy fotek a grafik)
• Pečlivost, samostatnost, kreativitu, časovou flexibilitu

Nabízíme
• Zázemí stabilní české nadnárodní společnosti
• Firemní benefity
• Mobil, notebook i pro soukromé účely
• Lokalita pracoviště – Praha Říčany

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

375, 251 01  Říčany-Říčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

JOBSTART s.r.o.

Kontakt

Dagmar Palinková
Telefon: 727 931 009